Jak cię widzą, tak cię piszą
Blog > Komentarze do wpisu
Ka(r)melowo - konkurs
Rok temu, co zapewne niektórzy z was pamiętają, ogłosiłam na łamach tego bloga konkurs na limeryk. Ku mojemu zaskoczeniu limeryki przychodzą do mnie nadal, mimo, że konkurs został rozstrzygnięty rok temu. Jedyny wniosek, jaki mogłam z tego wyciągnąć, był prosty - tęsknicie za kolejnym konkursem! Organizuję go więc co prędzej, skoro nadarzyła się okazja.

Najpierw o nagrodach. Są nimi kosmetyki Dax - a dokładniej baza wygładzająca pod podkład (ja bez jakiejś bazy nie wyobrażam sobie makijażu). Nagrody są trzy. Równorzędne - nie będzie miejsca pierwszego, drugiego, trzeciego. W tej samej serii kosmetyków znajdziecie też korektor i podkład - warto je sobie dokupić, żeby mieć w kosmetyczce komplet.

Podkład jak to podkład, kolorystycznie oscyluje wokół odcieni wanilii, beżu, karmelu... Kiedy zastanawiałam się, na czym właściwie tym razem ma polegać wasze konkursowe zadanie, przypomniałam sobie to wyklęte słowo - kamelowy (zwany też camelowym lub nawet wielbłądzim). Pomyślałam, że właściwie mimo okrzyknięcia go kolorem sezonu nie widziałam nigdzie naprawdę ciekawej, oryginalnej stylizacji z beżem/karmelem w roli głównej. I tak, to właśnie chcę zobaczyć. Wymyślcie stylizacje z jakimś elementem beżu lub nawet całe beżowe. Lub w kolorach pokrewnych, ale nie popadajcie w przesadę - brązy się nie liczą ;-) Szarości także nie. Jak widać, tym razem nie wymagam od was ani limeryku, ani sonetu, ani nawet haiku. Będzie trywialnie, ale mam nadzieję, że mimo wszystko pojawią się emocje i zacięta rywalizacja.

Konkurs potrwa przez dwa tygodnie licząc od dziś (od 15 do 28 lutego do końca dnia), żebyście mieli dostatecznie dużo czasu na wymyślenie zestawu i jego sfotografowanie. Wysyłać można pod wiadomy adres, który przypominam: morven.:at:.gazeta.pl (umiejętność zastosowania tego adresu stanowi jednocześnie dyskretny test na inteligencję i obycie w sieci, więc reklamacje typu "podałaś błędny mail" nie będą uwzględniane).

A za parę dni opublikuję wreszcie odkładany od dawna wpis o kolejnych modowych lekturach, które udało mi się ostatnio zdobyć i przeczytać.
wtorek, 15 lutego 2011, morven

Polecane wpisy

  • Wyniki karmelowego konkursu

    Nie było tych zgłoszeń jakoś strasznie dużo (czemu się zresztą zupełnie nie dziwię - konkurs Dax był na co trzecim blogu), ale te, które były, narzuciły napraw

  • Konkurs Pantene Pro-V - wyniki

    Mam nadzieję, że nie zabrzmi to jak banał, ale... miałam problem z wyborem zwycięzców. Wszyscy przesłali fajne zdjęcia, niezłe technicznie, ciekawie zaaranżowan

  • Kompromis + konkurs dla czytelników

    Pod ostatnim wpisem niektórzy z czytelników zarzucali mi, że maskuję sobie talię i popełniam szereg innych grzechów kardynalnych. Wzdychałam ciężko pod każdym k

Komentarze
Gość: margo, *.home.aster.pl
2011/02/15 12:06:25
Aż mi się przypomniała jedna osoba, która niegdyś uparcie twierdziła w komentarzu, że podałaś błędny adres e-mailowy i nie potrafi do Ciebie wysłać zgłoszenia na inny, organizowany przez Ciebie konkurs. Śmiechu było co nie miara :))). Pozdrawiam. PS: Tęskno mi za Twoimi stylizacjami...
-
morven
2011/02/15 12:18:58
Margo: zdjęcia też będą, tylko miałam ostatnio problemy z tym, żeby utrzymać się na własnych nogach, więc z robieniem fotek jest trudniej niż zwykle. Ale mam nadzieję, że kiedyś się uda :-)
-
Gość: Szugs, *.dynamic.chello.pl
2011/02/15 12:37:20
komplet może być niepełny ?
-
morven
2011/02/15 12:46:03
Szugs: słuszna uwaga. Już poprawiam.
-
erill
2011/02/15 14:22:02
A może być taka która już została stworzona wcześniej?
-
morven
2011/02/15 15:02:00
Może być, choć jakichś mocno letnich bym nie ryzykowała, bo jestem subiektywna i szukam gotowc... przepraszam, inspiracji ;-)
-
Gość: , *.adsl.wanadoo.nl
2011/02/15 21:27:45
witam,
czy można przygotować więcej niż jeden zestaw?
pozdrawiam,
ania
-
morven
2011/02/16 09:52:53
Raczej nie, bo skrzynka mi pęknie. Poproszę jeden (może być z dodatkowymi zdjęciami detali), ale przemyślany.
-
erill
2011/02/16 15:52:20
Raczej myslalam o takich jesienno-przedwiosniowych ;)
-
Gość: Joanna, *.4-3.cable.virginmedia.com
2011/03/01 00:24:16
Wyslalam Ci mejla ze zdjeciami wczoraj - doszedl?

Pozdrawiam,
- Joanna
-
morven
2011/03/01 18:52:29
Przypuszczam, że doszedł. W ogóle sporo maili przyszło, dlatego przepraszam, że nie odpowiadam na każdy. Rozwiązanie konkursu dziś lub jutro! Bo przyszły fajne pomysły, a na niektóre zdjęcia to aż wzdychałam... Muszę to teraz przemyśleć.